Instagram'da organik bir şekilde müşterilerinizi arttırın! 

 Organic Sistemi Nedir? 

Organic Instagram'da saf organik takipçi elde etmenizi sağlayan, şirketimiz tarafından tasarlanan yapay zeka tabanlı bir sistemdir. Organic programına dahil olan instagram hesapları günlük olarak 20 ila 40 arası doğal ve organik takipçi kazanmaktadır.

 Organic Sizin İçin 24 Saat Durmadan Çalışır. 

Organic programı, sizin hedeflediğiniz instagram kullanıcılarına 24 saat içinde 650 - 850 adet takip isteği gönderir. Haftanın yoğun günlerinde takip isteği gönderen organic, haftanın geri kalanında takipten çıkarma işlemi yaparak, hesabınızın şişmesini engeller. Bu sayede hesabınızı günlük olarak 20 - 40 kişi arasında organik ve gerçek takipçi takip etmiş olur.

 Doğru Hedef Kitlesi = Hızlı Satışlar 

Her instagram hesabı özeldir ve yoğunlaştığı hedef kitle farklıdır. Bizim amacımız, Instagram hesabınızı doğru hedef kitle ile birleştirmek ve sizi müşterilerinize ulaştırmaktır. Bu nedenle öncelikle hedef kitle çalışması yapılır. Doğru kitle hedeflemesi ile: satışlarınız,  fotoğraflarınız ile etkileşim artar, genel olarak beğeni ve yorum sayınız belirgin bir şekilde yükselişe geçer. 

 Doğal ve Gerçek Takipçi Kazanın 

Gerçek ve doğal takipçi kazanarak satışlarınızı katlayın.  

Instagramdaki doğal görünürlüğünüzü arttırın ve organik etkileşim elde edin!

Aylık

500-800

Kişilik Paket

399 ₺

 Referanslarımız 

© 2016 - 2020 Creative qp  Limited

Creativeqp Logo.png