beko-servis-369405-d7942892ff6e361a3a59.

Beko Ana Adana Şubesi

BEKO Adana ana şubesi (Teknomar) Obalar caddesinde bulunan köklü bir şubedir. Dijitalleşme çalışmalarında destek olduğumuz firma ile 2 yıllık çalışmamız olmuştur.

ÇALIŞMALARIMIZ

SOSYAL MEDYA

BEKO marka beyaz eşya ve kampanyalı cep telefonu reklam kampanyaları yayınladığımız teknomar Instagram ve Facebook hesaplarında,  aynı anda ING Bank ile yürüttüğümüz kredi anlaşmasını müşterilere ulaştırmak üzere stratejiler düzenlenmiştir. Canlı renkler ve materyalistik tasarım anlayışı ile planladığımız hesap, müşterileri tarafından sıkı takip edilmektedir.

GOOGLE ADS

ING Bank ve Beko ile entegre yürütülen cep telefonu kampanyaları, Google arama motoru, görsel alanları ve partner websitelerde reklam verilmiştir. iPhone ve Samsung modellere ağırlık verilen kampanya, her dönem yeni telefonlar çıktıkça yenilenmektedir.

Tecrübenize ve başarınıza öncelikle hayran kaldım Aldığımız hizmetten ekip olarak çok çok mutluyuz. Açıkçası karşımızda bu kadar başarılı bir şirket bulacağımızı inanmıyorduk. İçin çok teşekkür ederiz başarılarınızın devamını dileriz. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere sağlıkla kalın... ✋

-Beko, Teknomar