top of page

FLINK 

Gelen Brief

Eğer burayı okuyorsanız, "Oha Flink'in ajansı bunlar mıymış?" dediğinizi duyar gibiyiz.

Flink nasıl başladı?

Sosyalleşme uygulaması dünyasına yeni bir soluk getiren FLINK; kullanıcıların birlikte sosyalleşmesini ve topluluk oluşturmayı sağlamayı amaçlayan bir uygulama olarak yola çıktı. 

Bir application olarak ilerlemenin ilk şartı, dijital dünyada var olmaktı fakat markanın sadece logosu ve ismi hazırdı. 

Marka'nın bize brief'i ilk başta indirme odaklı idi, ancak biz Flink'in çok daha fazlası olabileceğine inandık. 

Markadan gelen talepler doğrultusunda ihtiyaçlarını belirledik; uygulamanın kimliğini yarattık. Daha önce denenmemişi deneyip, kendi influencerlarımızı yarattık. Sosyal medya platformlarında uygulamanın etkili tanıtımı ve indirmeye yönelik çalışmalarımıza başladık.

Aksiyon

Stratejimizi belirledik, yol haritamızı çizdik: Eğer biz bir sosyal medya ajansı isek, bu uygulamanın sosyal medya hesabı mükemmel olmalı. 

Doğru sosyal medya yönetimi için, marka yüzleri seçtik, kendi sosyal medya ekibimizden Aleyna ile Alp’in videolarını yazmaya başladık.

Dijital Pazarlama ekibimizin raporlamaları ile bütçelerin nasıl doğru harcanacağını, hangi reklam stratejilerini izleyeceğimizi belirledik. Raporlar hazırladık, Onedio ve üniversite kulüpleri gibi PR iş birlikleri sağladık.

Tüm bu süreçleri influencer çalışmalarımızla destekledik. Doğru influencer seçimlerinin belirlenmesi için en önemli silahımız doğru hedef kitle analizleriydi. Doğru iş birlikleriyle marka kısa sürede ivme kazandı. 

Markanın 1 yıldır tüm dijital servislerini karşılayan bizler, 

60 milyonu aşkın izlenme, 1 söyleşi, 50 influencer çalışması, 190 Milyon eriştiğimiz hesapdan sonra baktık ki, rakip uygulamalar arasında sosyal medya hesabı en çok etkileşim alan uygulama Flink olmuş.

 

Şirketimiz ile özdeşleşen Flink için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Sonuç 

100M +

50+

20M+

Tüm hesaplarda 100 Milyon'u geçen izlenme

Influencer çalışması

Aldığımız Beğeni

190M+

Erişilen Hesap Sayısı

bottom of page