Purple - Blue Gradient

HAKKIMIZDA

Creative qp olarak, İngiltere'nin Liverpool şehrinde 2016 yılında kurulan ve hali hazırda Ankara ve Liverpool şehirlerindeki ofislerimizde bulunan dinamik ekibimiz ile, sosyal medya yönetimi, Google reklamları, website dizayn ve tasarımız, medya tasarımı, marka ve markalaşma konularında müşterilerimize destek sunmaktayız. Müşterilerimizin dijital dönüşümünde onlara her adımlarında uzmanlarımız tarafından destek sağlamaktayız.

 

2016 yılından beri Türkiye ve İngiltere bazlı ofislerlerimizde 150'in üzerinde firma ile başarılı çalıştık.

Bizi tanıyın

Doktorlardan sanayi sektörüne, restoranlardan psikologlara, tekstil ürünlerinden uluslararası menajerlik şirketlerine kadar bir çok sektörde, birçok servis vermekten gurur duyuyoruz.

Şirketimiz günümüz koşullarında, bu büyük internet ortamında yer almak isteyip, ürünlerini ve servislerini dünyanın herhangi bir tarafına satmak ve pazarlamak isteyen müşterilerimize dijital çözümler üreten, genç, hızlı ve dinamik bir firmadır. İnandığımız değerler olan dürüst ve hızlı çalışma ilkelerinden asla taviz vermeden sağlam adımlarla yolumuza devam ediyoruz. İnternetin dilinden anlıyoruz ve bu işte iyiyiz.

 

Bizimle tüm dijital pazarlama projeleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Doğukan Altuğ Özeren

Kurucu

Gamze Aşcı

Kreatif Direktör

Kadircan Atalay

Dijital Pazarlama Direktörü

Buse Döngel

Grafik Tasarım Direktörü

Emirhan Özer

Sosyal Medya Uzmanı

Zeynep Doğan

Junior Grafik Tasarımcı

Cansel Başak

Sosyal Medya Müşteri Temsilcisi

Sahra Çolak

Stajyer