HAKKIMIZDA

Creative qp olarak, İngiltere'nin Liverpool şehrinde 2016 yılında kurulan bir internet servis ve pazarlama şirketiyiz. Temel olarak Google reklamları, website ve medya tasarımı, sosyal medya yönetimi, marka ve markalaşma konularında müşterilerimize destek sunmaktayız. Müşterilerimizin dijital dönüşümünde onlara her adımlarında uzmanlarımız tarafından destek sağlamaktayız. 2016 yılından beri 100'ün üzerinde firma ile çalıştık.

Doktorlardan sanayi sektörüne, restoranlardan psikologlara, tekstil ürünlerinden uluslararası menajerlik şirketlerine kadar bir çok sektörde, birçok servis vermekten gurur duyuyoruz.

Şirketimiz günümüz koşullarında, bu büyük internet ortamında yer almak isteyip, ürünlerini ve servislerini dünyanın herhangi bir tarafına satmak ve pazarlamak isteyen müşterilerimize dijital çözümler üreten, genç, hızlı ve dinamik bir firmadır. İnandığımız değerler olan dürüst ve hızlı çalışma ilkelerinden asla taviz vermeden sağlam adımlarla yolumuza devam ediyoruz. İnternetin dilinden anlıyoruz ve bu işte iyiyiz.

 

Bizimle tüm dijital pazarlama istekleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Anasayfa

Servisler

Hakkımızda

Referanslar

Raporlar

İletişim

Sosyal Sorumluluk

Eğitim İçin Creative qp

© 2016 - 2020 Creative qp  Limited

Creative qp bir Kreatif DM Reklam Ajansı Markasıdır.

Hitit Vergi Dairesi: 6900284388

United Kingdom Company Number: 11117220