top of page
Woman Alone in Forest

Sosyal Sorumluluk

Dünya'ya karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, şirket olarak ilk başladığımız günden beri hedeflerimiz arasında. İnancımız; daha iyi bir gelecek için her bireyin adımının çok kıymetli olduğudur.

Biz neler yapıyoruz?

Enerji ve Karbon Salınımı

İngiltere ofisimizde 100% yenilebilir enerji sağlayan Octopus Energy ile çalışıyoruz. Türkiye ve İngiltere ofislerimizde kullandığımız teknolojik ekipmanları, Apple gibi tamamen geri dönüştürülmüş ürün üreten üreticilerden tedarik ediyoruz.

2026 Yılı itibari ile Türkiye ofisimizde kullandığımız enerjinin de 100% yenilenebilir olması yolunda sağlam adımlarla çalışıyoruz.

Sustainable Energy

Doğa'daki İzimiz

Ofislerimizdeki kağıt ve plastik kullanımını minimize etmek için, sadece gerekli durumlarda printerlarımızı kullanıyoruz. Kağıt yerine çalışanlarımızı, dijital not, sözleşme ve belge kullanımına teşvik ediyoruz.

2020, 2021 ve 2022 yılllarında Türkiye'de yaşanan yangınlara müşterilerimiz ile beraber 2500'ün üzerinde fidan bağışladık.

Paper Abstract

Topluma Geri Verme

Yardıma muhtaç çocuklara, azınlık topluluklara destek olmak ve dünyadaki iyilik ayak izimizi büyütmek adına, Creative qp ailesi olarak, 2020 yılından başlayarak, her yıl, yıllık karımızın %1'ini Unicef'e bağışlamaya karar verdik.

Kids Running
bottom of page