top of page

PSİKOLOG MERVE OKHIZ

Gelen Brief

Onca marka arasında, tek kişi olarak çalışan bir psikoloğun burada ne işi var der gibisiniz. İşte hikayesi:

 

Psikolog Merve Okhiz, herkese, heryerde online kaliteli terapi hizmeti sunmak için yola çıktı ve ajansımıza başvurdu. 2018 senesinde "online terapi" sektörü Türkiye'de daha gelişmemişken buranın temel oyuncularından biri olabileceğini keşfettik.

 

 Kendisinin hedefi, online terapi sektöründe özelleştirilmiş ve yüksek kaliteli hizmet sunarak, kalıplaşmış şirketlerin yerine öne çıkmak, YouTube kanalında milyonlara ulaşmak ve online dünyada sektörün liderlerinden biri olmaktı.

 

Başlangıçta, kendisine ait bir web sitesi yoktu ve YouTube kanalı sadece 1500 aboneye sahipti.

Aksiyon

YouTube kanalı ile başlayan yolculuğumuzda, kendisinin istekleri doğrultusunda daha özel ve kaliteli bir hizmet sunan bir isim olma hedefi belirledik. Sektörün liderlerinden biri olmak için ise önce internet üzerinde marka bilinirliği oluşturma stratejisi benimsedik.

 

Psikolog Merve Okhiz’in talepleri doğrultusunda, tüm dünyadaki Türklerin seans satın alıp, randevu oluşturabileceği bir web sitesi oluşturuldu ve YouTube kanalının izleyici kitlesini arttırmak için sosyal medya stratejileri geliştirildi. Ayrıca, sektörde öne çıkmak için dijital pazarlama ve SEO çalışmalarına ağırlık verdik.

 

Sıfırdan başladığımız markamızda, sektöre özgü içerikler üreterek, doğru hedef kitleye erişim sağladık ve YouTube kanalındaki abone sayısını hızla arttırdık ve 210K+ aboneye çıkardık. Kanalı 20 Milyon izlenmeye ulaştırdık ve yıllık 30 bin organik internet sitesi tıklamasına ulaştık. İnternet üzerinde Psikolog Merve Okhiz ve alt markası olan Gezen Psikolog ismi ile bir marka oluşturarak, online terapi alanında kaliteli hizmet sunan bir lider marka haline gelme yolunda hızla ilerliyoruz.

Sonuç 

210K+

YouTube Abonesi

30K+

20M+

1500%+

Yıllık Website Tıklaması

YouTube İzlenmesi

Website Dönüşüm Oranında Artış

bottom of page