top of page

ULRIC DE VARENS

Gelen Brief

1993 yılında Fransa’da üretim ve satış hayatına başlayan, tüm dünyada kendini kanıtlamayı amaçlayan  ULRIC DE VARENS'in amacı, Türkiye ve Fransa pazarının ultra rekabetçi parfüm segmentinde marka adını güçlendirmek, bilinirliğini arttırmak, pazar payını genişletmek ve influencer çalışmaları ile satışlarını artırmaktı.

 

Türkiye'de yapılan etkili influencer çalışmalarının ardından markanın global flagship hesabı olan Fransa hesabınında da daha etkili olmak ve pazarı etkilemek isteyen marka, bu konuda da bize başvurdu.

Aksiyon

Öncelikli olarak Influencer Marketing alanında stratejimizi belirledik. 1,5 yıl boyunca, Türkiye Influencerları ile etkin çalışmalara imza attık. 850'yi aşkın kişi ile çalıştık, yüzlerce parfüm gönderdik.

Fransa hesabının doğru sosyal medya yönetimi için konseptler oluşturduk, akışa yön verdik. 

Dijital Pazarlama ekibimiz ile reklam yönetiminde etkili bütçe kullanımı için planlamalarımızı sunduk. Sosyal medya ve dijital pazarlamadaki başarılarımız ardından Fransa pazarı için influencer pazarlama çalışmalarımızı da başlatmış olduk. 

Markanın tüm dijital servislerini karşılayan bizler;

1,5 yılda 850 influencer ile çalışma yaparak ürünlerin Türkiye’deki satış kanallarında stoklarını tükettiğimiz zamanlarla karşılaştık, sosyal medya ve dijital pazarlama servislerimizle website tıklama oranını 768%, CTR oranınıda 125% oranında arttırdık.

Ulric de Varens ile çalışmalarımız heyecanla devam ediyor.

Sonuç

850 +

198%

1.5 M

768%

Fransa ve Türkiye'de Influencer Çalışmaları

Dönüşüm Oranındaki Artış

Fransa ve Türkiye Hesaplarda aldığımız ektileşim

Website Tıklama Oranında Artış

bottom of page